Přehled všech vypsaných kondičních hodin a zkoušek
Do aplikace se přihlaste pomocí přístupových údajů, které využíváte pro systém Moodle.
ID | Datum a začátek | Druh | Předmět | Třída | Přihlášeno | Učitel |
---|---|---|---|---|---|---|
659aa1c0-2440-49ae-8d04-ee36d5a8b020 | út 19.03.2024 19:40 | Kondice | Sociální péče a pedagogika (matur. blok) 16 - 20 op. | 2.S | 0 | Martina Brodská |
65c3a570-3438-4990-aa1c-9e46d5a8b020 | út 19.03.2024 19:40 | Kondice | Zrušená - Výchova a vzdělávání | všechny třídy | 0 | Martina Brodská |
65c8fe18-33c8-4cb7-8343-11bcd5a8b020 | st 20.03.2024 10:30 | Kondice | Ekonomika | všechny třídy | 0 | Věra Horčičková |
65c39c64-d904-4cb4-8013-932ad5a8b020 | st 20.03.2024 19:40 | Kondice | Přímá péče a asistence | všechny třídy | 0 | Martina Brodská |
65dd9b44-7c80-4e16-99d5-9bb1d5a8b020 | čt 21.03.2024 16:40 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65dd9afd-b09c-46d7-9c0d-9c69d5a8b020 | čt 21.03.2024 17:00 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65c8fcf0-5b24-438a-af81-1202d5a8b020 | čt 21.03.2024 17:05 | Kondice | Ekonomika Živnostenské podnikání | jen maturanti (4.A+2.P) | 1 | Věra Horčičková |
65dd9b0e-822c-4573-80fe-9c0dd5a8b020 | čt 21.03.2024 17:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
659584aa-ca24-43ee-a11e-418ad5a8b020 | čt 21.03.2024 18:00 | Kondice | Český jazyk Didaktický test | jen maturanti | 6 | Tereza Pňačková |
65c8fd58-05f8-4949-b5a8-1100d5a8b020 | čt 21.03.2024 18:00 | Kondice | Ekonomika Obchodní korporace | jen maturanti (4.A+2.P) | 2 | Věra Horčičková |
65f073fa-690c-448b-b547-0c44d5a8b020 | čt 21.03.2024 18:30 | Kondice | Společenské vědy+Bezpečnost a zdraví | všechny třídy | 5 | Alena Ralvová |
659584bf-6000-4780-914a-455cd5a8b020 | čt 21.03.2024 18:50 | Kondice | Český jazyk Administrativní styl | jen maturanti | 5 | Tereza Pňačková |
65d85d41-2c68-45d1-9cd1-b2d4d5a8b020 | čt 21.03.2024 19:20 | Zkouška | Ruský jazyk | 2P, 2S, 4A | 0 | Aneta Šimonová |
65d85d4b-ae24-49b3-b289-b2cdd5a8b020 | čt 21.03.2024 19:40 | Zkouška | Ruský jazyk | 2P, 2S, 4A | 1 | Aneta Šimonová |
65d85d59-1c5c-4ee2-846b-b2ccd5a8b020 | čt 21.03.2024 20:00 | Zkouška | Ruský jazyk | 2P, 2S, 4A | 0 | Aneta Šimonová |
65d85d66-ab48-475c-9b9f-b2cdd5a8b020 | čt 21.03.2024 20:20 | Zkouška | Ruský jazyk | 2P, 2S, 4A | 0 | Aneta Šimonová |
65f86e94-0184-4bc0-88e1-59b3d5a8b020 | pá 22.03.2024 09:35 | Kondice | Zrušená - Účetnictví | všechny třídy | 0 | Dana Šturmová |
65ddc01e-fc14-4a35-beba-cff2d5a8b020 | pá 22.03.2024 10:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 0 | Žaneta Sněhotová |
65ddc03d-67f8-4352-bb80-d511d5a8b020 | pá 22.03.2024 14:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65957dd3-542c-4893-a9da-4de1d5a8b020 | pá 22.03.2024 17:05 | Kondice | Literatura a dějiny Maturitní kondice | jen maturanti | 4 | Žaneta Sněhotová |
65957dbc-27e4-418b-8f1f-4ae5d5a8b020 | pá 22.03.2024 18:00 | Kondice | Literatura a dějiny Maturitní kondice | jen maturanti | 7 | Žaneta Sněhotová |
65c09c13-0768-43bd-9981-74e5d5a8b020 | so 23.03.2024 08:45 | Kondice | Matematika | všechny třídy | 0 | Karel Hochmal |
65e34afe-6780-4ef8-9da7-4571d5a8b020 | so 23.03.2024 10:00 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 0 | Alena Ralvová |
65e34b10-ca08-463f-9724-47ecd5a8b020 | so 23.03.2024 10:20 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
65e18c2d-b650-4246-93a9-a33ad5a8b020 | so 23.03.2024 16:00 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18c3a-6d90-4e28-aae3-a351d5a8b020 | so 23.03.2024 16:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18c4c-593c-42a3-914f-a347d5a8b020 | so 23.03.2024 16:40 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18c5a-76b0-4a35-b243-a368d5a8b020 | so 23.03.2024 17:00 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18c68-4128-456b-9625-a341d5a8b020 | so 23.03.2024 17:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
6574b3bd-d0e0-463e-bc07-5ef3d5a8b020 | ne 24.03.2024 15:20 | Kondice | Sociální služby (matur. blok) Potřeby a zátěžové situace | všechny třídy | 4 | Eva Kovaničová |
65e18d64-6ed0-4b5d-af67-a33ad5a8b020 | ne 24.03.2024 16:00 | Zkouška | Německý jazyk | 4.A | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18d8b-16ec-4d50-bb53-a3bfd5a8b020 | ne 24.03.2024 16:20 | Zkouška | Německý jazyk | 4.A | 0 | Michaela Černá Kokešová |
65e18db0-7a3c-46a1-9717-a347d5a8b020 | ne 24.03.2024 16:40 | Zkouška | Německý jazyk | 4.A | 0 | Michaela Černá Kokešová |
65f8049e-eae8-4d03-9f95-44e8d5a8b020 | ne 24.03.2024 17:05 | Kondice | Počítačová gramotnost | všechny třídy | 0 | Jitka Káplová |
65f95bbd-7a50-42bb-8c43-4957d5a8b020 | ne 24.03.2024 17:05 | Kondice | Literatura a dějiny | všechny třídy | 0 | Michaela Černá Kokešová |
65967a5a-d2f4-4a0b-815a-e2d1d5a8b020 | po 25.03.2024 08:00 | Zkouška MBS | ÚSTNÍ souhrnné zkoušky jen ČJL/ČEJ, ANJ, EKO, MAN, UPX pro P | MBS | 2 | |
65967b3b-5998-4341-b17d-ea84d5a8b020 | po 25.03.2024 09:00 | Zkouška MBS | PÍSEMNÉ prověřovací zkoušky | MBS | 4 | |
65967d89-f574-46b2-b6a3-eb93d5a8b020 | po 25.03.2024 13:30 | Kondice | Německý jazyk | maturanti z německého jazyka | 0 | Michaela Černá Kokešová |
65967d96-8520-4c89-9f21-eb96d5a8b020 | po 25.03.2024 14:15 | Kondice | Německý jazyk | maturanti z německého jazyka | 0 | Michaela Černá Kokešová |
65dd9b9c-c194-40e3-bc79-a7c0d5a8b020 | po 25.03.2024 14:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
651c1923-3fec-4e03-88c5-3027d5a8b020 | po 25.03.2024 17:05 | Kondice | Ekonomika Finanční trh | jen maturanti (4.A+2.P) | 1 | Věra Horčičková |
651c1947-1134-471c-897f-30cbd5a8b020 | po 25.03.2024 18:00 | Kondice | Ekonomika Bankovní systém v ČR | jen maturanti (4.A+2.P) | 1 | Věra Horčičková |
65ddbdf6-ba7c-4934-a01a-d512d5a8b020 | po 25.03.2024 18:00 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65eb03e0-116c-4fdb-a9fe-4b56d5a8b020 | po 25.03.2024 18:00 | Kondice | Anglický jazyk | všechny třídy | 6 | Pavel Polák |
65ddbe01-7c28-450d-aeae-d512d5a8b020 | po 25.03.2024 18:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65ddbe0f-098c-41cc-9130-d4f0d5a8b020 | po 25.03.2024 18:40 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65a3b21c-d760-40a7-aeb4-19dbd5a8b020 | po 25.03.2024 18:50 | Kondice | Ruský jazyk Maturitní kondice z ruského jazyka - otázka č. 13 | 2P, 2S, 4A | 6 | Aneta Šimonová |
65a3b22a-1cb8-4998-bb9a-1994d5a8b020 | po 25.03.2024 19:40 | Kondice | Ruský jazyk Maturitní kondice z ruského jazyka - otázka č. 14 | 2P, 2S, 4A | 6 | Aneta Šimonová |
65bcb6df-0f84-4091-843b-46a2d5a8b020 | po 25.03.2024 19:40 | Kondice | Inf. a kom. technologie/Počítač. gramotnost | všechny třídy | 0 | Libor Ševců |
65c8fe28-6a44-41da-bb09-167cd5a8b020 | út 26.03.2024 10:30 | Kondice | Ekonomika | všechny třídy | 0 | Věra Horčičková |
65f95bed-40fc-4712-9af7-4f2bd5a8b020 | út 26.03.2024 13:15 | Kondice | Německý jazyk | všechny třídy | 0 | Michaela Černá Kokešová |
659aa1fc-e8bc-4258-826c-ee9fd5a8b020 | út 26.03.2024 19:40 | Kondice | Sociální péče a pedagogika (matur. blok) 1 - 5 op. | 2.S | 2 | Martina Brodská |
65967b4b-0488-4522-bf0f-eb92d5a8b020 | čt 28.03.2024 12:00 | Zkouška MBS | PÍSEMNÉ prověřovací zkoušky | MBS | 8 | |
659584dc-4ad4-4ee4-8843-4878d5a8b020 | čt 28.03.2024 18:00 | Kondice | Český jazyk Motivační dopis/životopis | jen maturanti | 0 | Tereza Pňačková |
65958af4-468c-4b61-a884-4c75d5a8b020 | čt 28.03.2024 18:50 | Kondice | Český jazyk Úřední dopis | jen maturanti | 1 | Tereza Pňačková |
65dd9c43-4854-4e7e-a5ff-9bb0d5a8b020 | pá 29.03.2024 08:00 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 0 | Žaneta Sněhotová |
65dd9c5a-6ff0-45f4-96e9-9c69d5a8b020 | pá 29.03.2024 08:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 0 | Žaneta Sněhotová |
65dd9c4f-6fa8-4eeb-86b4-9c16d5a8b020 | pá 29.03.2024 08:40 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
659aa239-3474-488c-bf52-ee9fd5a8b020 | pá 29.03.2024 10:00 | Kondice | Sociální péče a pedagogika (matur. blok) 6 - 10 op. | 2.S | 0 | Martina Brodská |
65eb03fc-30ec-4d8a-b975-4ac3d5a8b020 | pá 29.03.2024 18:00 | Kondice | Anglický jazyk | všechny třídy | 8 | Pavel Polák |
65f86eb7-d280-474b-82b3-59c1d5a8b020 | pá 29.03.2024 19:40 | Kondice | Účetnictví | všechny třídy | 1 | Dana Šturmová |
65ddc088-a074-43b5-a3c5-dfbdd5a8b020 | so 30.03.2024 12:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 0 | Žaneta Sněhotová |
65ddc063-958c-424e-80fa-d510d5a8b020 | so 30.03.2024 12:40 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 0 | Žaneta Sněhotová |
65ddc072-de08-4c14-b9d1-d56bd5a8b020 | so 30.03.2024 13:00 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65ddc13d-bb74-4501-9e34-e062d5a8b020 | so 30.03.2024 13:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65dd9bc4-db9c-49f6-a032-9c17d5a8b020 | ne 31.03.2024 08:00 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65dd9bce-9f20-46ba-8a80-9c17d5a8b020 | ne 31.03.2024 08:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65dd9bd6-4038-49fb-9f15-a7c0d5a8b020 | ne 31.03.2024 08:40 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65dd9bef-d030-4ed1-9ad8-9c69d5a8b020 | ne 31.03.2024 09:00 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
6574b3ca-dbd0-440d-9b6c-5ef3d5a8b020 | ne 31.03.2024 15:20 | Kondice | Sociální služby (matur. blok) Závislosti | všechny třídy | 2 | Eva Kovaničová |
65dd9d14-9a34-434a-bd8f-9bb0d5a8b020 | ne 31.03.2024 18:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65dd9d09-16d4-43d4-a492-9c2dd5a8b020 | ne 31.03.2024 18:40 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65dd9cef-de44-4413-b71b-9c17d5a8b020 | ne 31.03.2024 19:00 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65dd9cf9-11e8-4b64-b62e-9c16d5a8b020 | ne 31.03.2024 19:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65e34b40-ad38-4003-93ca-4919d5a8b020 | po 01.04.2024 14:00 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
65e34b4e-d400-42c9-8f5a-43d9d5a8b020 | po 01.04.2024 14:20 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 0 | Alena Ralvová |
65c3a5ef-9f20-4713-ae03-9f94d5a8b020 | po 01.04.2024 14:30 | Kondice | Výchova a vzdělávání | všechny třídy | 0 | Martina Brodská |
65e34b5a-ab60-44a8-9a31-4f9dd5a8b020 | po 01.04.2024 14:40 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 0 | Alena Ralvová |
65e34b89-aaf8-4f12-8a71-43a0d5a8b020 | po 01.04.2024 15:00 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
65c39cdb-df80-43ff-8f15-920cd5a8b020 | po 01.04.2024 15:15 | Kondice | Přímá péče a asistence | všechny třídy | 0 | Martina Brodská |
65e34b9b-6090-49c3-8f31-465ad5a8b020 | po 01.04.2024 15:20 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
659aa27c-4d30-49d1-b79e-ee36d5a8b020 | po 01.04.2024 16:00 | Kondice | Sociální péče a pedagogika (matur. blok) 11 - 15 op. | 2.S | 0 | Martina Brodská |
659584ff-3f70-4825-9405-4158d5a8b020 | po 01.04.2024 18:00 | Kondice | Český jazyk Didaktický test | jen maturanti | 3 | Tereza Pňačková |
65958561-ae1c-4d22-b0ae-43fbd5a8b020 | po 01.04.2024 18:50 | Kondice | Český jazyk Umělecký styl | jen maturanti | 0 | Tereza Pňačková |
65958513-b9ac-4356-8431-47b0d5a8b020 | út 02.04.2024 18:50 | Kondice | Zrušená - Český jazyk | jen maturanti | 0 | Tereza Pňačková |
659aa2d1-3df4-414a-b76b-efd3d5a8b020 | st 03.04.2024 19:40 | Kondice | Sociální péče a pedagogika (matur. blok) 15 - 20 op. | 2.S | 0 | Martina Brodská |
65cb3d4b-86f4-4fb1-9997-4625d5a8b020 | čt 04.04.2024 12:00 | Zkouška MBS | PÍSEMNÉ prověřovací zkoušky | MBS | 3 | |
651c1988-53c4-49d9-80e3-2fded5a8b020 | čt 04.04.2024 17:05 | Kondice | Ekonomika Financování podniku | jen maturanti (4.A+2.P) | 0 | Věra Horčičková |
65e34be6-f028-424e-9025-4a95d5a8b020 | čt 04.04.2024 17:20 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
65e34c02-90c4-4683-b1ae-4d87d5a8b020 | čt 04.04.2024 17:40 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
651c19b8-e5f0-42db-8252-3028d5a8b020 | čt 04.04.2024 18:00 | Kondice | Ekonomika Pojišťovnictví | jen maturanti (4.A+2.P) | 0 | Věra Horčičková |
65e34c16-c8a8-49ca-b4d6-41e5d5a8b020 | čt 04.04.2024 18:00 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
65eb0414-f4d0-4a45-89d8-4549d5a8b020 | čt 04.04.2024 18:00 | Kondice | Anglický jazyk | všechny třídy | 5 | Pavel Polák |
65e34c2e-a50c-4db1-9c0a-4be3d5a8b020 | čt 04.04.2024 18:20 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
65d85e5c-99cc-46b7-9806-b2cfd5a8b020 | čt 04.04.2024 19:20 | Zkouška | Ruský jazyk | 2P, 2S, 4A | 1 | Aneta Šimonová |
65d85e69-865c-46e0-b1a1-b2c9d5a8b020 | čt 04.04.2024 19:40 | Zkouška | Ruský jazyk | 2P, 2S, 4A | 1 | Aneta Šimonová |
65d85e73-2138-479d-b331-b2ced5a8b020 | čt 04.04.2024 20:00 | Zkouška | Ruský jazyk | 2P, 2S, 4A | 1 | Aneta Šimonová |
65d85e85-1c54-4078-b150-b2d5d5a8b020 | čt 04.04.2024 20:20 | Zkouška | Ruský jazyk | 2P, 2S, 4A | 1 | Aneta Šimonová |
65dd9d57-de6c-4aac-b8dc-9c62d5a8b020 | pá 05.04.2024 17:50 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65eb0425-a52c-487e-9f85-4530d5a8b020 | pá 05.04.2024 18:00 | Kondice | Anglický jazyk | všechny třídy | 5 | Pavel Polák |
65dd9d61-4b9c-43b1-8e9e-9c69d5a8b020 | pá 05.04.2024 18:10 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.S | 1 | Žaneta Sněhotová |
65cf7a25-7ea4-44db-9b9e-c8ebd5a8b020 | pá 05.04.2024 18:50 | Kondice | Český jazyk a lit.+Český jazyk | všechny třídy | 3 | Žaneta Sněhotová |
65c09c2d-58ac-4d40-9ba4-7dd8d5a8b020 | so 06.04.2024 08:45 | Kondice | Matematika | všechny třídy | 0 | Karel Hochmal |
65966295-a6f8-4613-a350-bb7fd5a8b020 | so 06.04.2024 09:35 | Kondice | Literatura a dějiny | všechny třídy | 2 | Žaneta Sněhotová |
65f86ef2-3b88-4421-8f82-59b2d5a8b020 | so 06.04.2024 09:35 | Kondice | Účetnictví | všechny třídy | 0 | Dana Šturmová |
65957df9-4d30-437b-a8b4-4084d5a8b020 | so 06.04.2024 10:30 | Kondice | Literatura a dějiny Maturitní kondice | jen maturanti | 4 | Žaneta Sněhotová |
6574b3e1-d648-4aee-bd08-5f19d5a8b020 | ne 07.04.2024 15:20 | Kondice | Sociální služby (matur. blok) Sociální psychologie | všechny třídy | 3 | Eva Kovaničová |
65e18ddb-f018-4ffc-b00a-a54ad5a8b020 | ne 07.04.2024 16:00 | Zkouška | Německý jazyk | 4.A | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18dec-ac38-49aa-935e-a368d5a8b020 | ne 07.04.2024 16:20 | Zkouška | Německý jazyk | 4.A | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18dfd-ce24-402f-baba-a341d5a8b020 | ne 07.04.2024 16:40 | Zkouška | Německý jazyk | 4.A | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18e52-3e58-4b52-9be7-a368d5a8b020 | ne 07.04.2024 17:00 | Zkouška | Německý jazyk | 4.A | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e34cce-b61c-49dd-abc6-4863d5a8b020 | ne 07.04.2024 18:00 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
65e34cdd-1a68-41a3-9b0e-4f5dd5a8b020 | ne 07.04.2024 18:20 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
65e2d87e-2c18-4575-82ba-c44ad5a8b020 | po 08.04.2024 09:00 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2d892-1ab8-4613-bbab-c440d5a8b020 | po 08.04.2024 09:20 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2d8aa-335c-4721-9562-c56dd5a8b020 | po 08.04.2024 09:40 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2d8c1-e3e4-40a3-9b26-c56dd5a8b020 | po 08.04.2024 10:00 | Zkouška | Zrušená - Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 0 | Jaroslav Holas |
65e2d8d3-4d64-4dbc-8206-c40cd5a8b020 | po 08.04.2024 10:00 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2d8e4-b7f8-421b-acc9-c440d5a8b020 | po 08.04.2024 10:20 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2d95a-ae1c-4238-a271-c4cad5a8b020 | po 08.04.2024 10:40 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2d969-1514-4b03-a89f-c44ad5a8b020 | po 08.04.2024 11:00 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65cb3da6-d770-4be9-ab31-4d77d5a8b020 | po 08.04.2024 12:00 | Zkouška MBS | PÍSEMNÉ prověřovací zkoušky | MBS | 5 | |
65cb4c72-73f4-4d5e-afd8-45cbd5a8b020 | po 08.04.2024 12:00 | Zkouška MBS | ÚSTNÍ souhrnné zkoušky | MBS | 2 | |
65967daf-8758-48a1-8335-ea84d5a8b020 | po 08.04.2024 13:30 | Kondice | Německý jazyk | maturanti z německého jazyka | 0 | Michaela Černá Kokešová |
65967db9-43b0-433b-9df2-eb97d5a8b020 | po 08.04.2024 14:15 | Kondice | Německý jazyk | maturanti z německého jazyka | 0 | Michaela Černá Kokešová |
65eb56c3-9aa0-4917-a7d7-3a6ed5a8b020 | po 08.04.2024 15:20 | Kondice | Sociální politika a služby | všechny třídy | 0 | Eva Kovaničová |
65eb5651-10a0-4d8b-adc5-3a8cd5a8b020 | po 08.04.2024 16:15 | Kondice | Sociální vztahy a komunikace | všechny třídy | 0 | Eva Kovaničová |
651c19e1-acc8-408d-b414-2fded5a8b020 | po 08.04.2024 17:05 | Kondice | Ekonomika Daňová soustava ČR | jen maturanti (4.A+2.P) | 0 | Věra Horčičková |
651c19ff-c224-420d-9535-3079d5a8b020 | po 08.04.2024 18:00 | Kondice | Ekonomika Management a manažer | jen maturanti (4.A+2.P) | 0 | Věra Horčičková |
65e34d1b-18b4-4d7b-a77b-4bd5d5a8b020 | po 08.04.2024 18:00 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
65e34d2b-3cec-4379-98e2-4944d5a8b020 | po 08.04.2024 18:20 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
65e2db25-a170-4f7c-b8e9-c4bfd5a8b020 | út 09.04.2024 09:00 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2db36-1a38-431f-840f-c440d5a8b020 | út 09.04.2024 09:20 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2db4c-efb0-41cb-93c9-c44ad5a8b020 | út 09.04.2024 09:40 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2db63-0f04-4a4f-88d6-c56dd5a8b020 | út 09.04.2024 10:00 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2db75-c960-482b-a0b4-c515d5a8b020 | út 09.04.2024 10:20 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65c8fe3b-c0b4-4765-8f49-167cd5a8b020 | út 09.04.2024 10:30 | Kondice | Ekonomika | všechny třídy | 0 | Věra Horčičková |
65e2db91-933c-424f-892d-c4bfd5a8b020 | út 09.04.2024 10:40 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2db9f-ea40-430b-a8fb-c4cad5a8b020 | út 09.04.2024 11:00 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
659aa2ec-745c-422e-97e9-ee2bd5a8b020 | út 09.04.2024 19:40 | Kondice | Sociální péče a pedagogika (matur. blok) 1 - 20 op. | 2.S | 0 | Martina Brodská |
65c39d31-8068-4ef7-b9b2-920cd5a8b020 | st 10.04.2024 19:40 | Kondice | Přímá péče a asistence | všechny třídy | 0 | Martina Brodská |
6595857a-0858-42ee-b543-45c3d5a8b020 | čt 11.04.2024 18:00 | Kondice | Český jazyk Líčení | jen maturanti | 2 | Tereza Pňačková |
65f86edc-3a30-40a8-ad06-59bbd5a8b020 | čt 11.04.2024 18:00 | Kondice | Účetnictví | všechny třídy | 0 | Dana Šturmová |
65958592-a800-416c-b8c4-47e3d5a8b020 | čt 11.04.2024 18:50 | Kondice | Český jazyk Didaktický test | jen maturanti | 2 | Tereza Pňačková |
65bcb75e-60b4-4e6e-bcf1-4851d5a8b020 | pá 12.04.2024 09:35 | Kondice | Inf. a kom. technologie/Počítač. gramotnost | všechny třídy | 0 | Libor Ševců |
65e34d56-fae4-4425-b558-454bd5a8b020 | pá 12.04.2024 17:00 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
65e34d66-ba20-4505-ac28-4f8dd5a8b020 | pá 12.04.2024 17:20 | Zkouška | Český jazyk a literatura | 4.A | 1 | Alena Ralvová |
65e2da34-b658-4524-a386-c50ad5a8b020 | so 13.04.2024 09:00 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2da46-19dc-419a-8a2f-c440d5a8b020 | so 13.04.2024 09:20 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2da5b-d948-48de-a6c4-c4bfd5a8b020 | so 13.04.2024 09:40 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2da69-467c-4b1f-b374-c40cd5a8b020 | so 13.04.2024 10:00 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2da83-cbb4-4361-b25f-c515d5a8b020 | so 13.04.2024 10:20 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2da91-f8e8-4bd2-a109-c44ad5a8b020 | so 13.04.2024 10:40 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e2da9d-fa00-45b3-8f75-c40cd5a8b020 | so 13.04.2024 11:00 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65f43e46-7fb8-474a-9107-40efd5a8b020 | so 13.04.2024 11:20 | Zkouška | Anglický jazyk | 2S, 2P, 4A | 1 | Jaroslav Holas |
65e18cae-6410-4860-b8b4-a3d3d5a8b020 | so 13.04.2024 16:00 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18cc6-27ec-412c-a15c-a33ad5a8b020 | so 13.04.2024 16:20 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18cd3-ff10-4cb9-8ef3-a351d5a8b020 | so 13.04.2024 16:40 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18ce0-b344-407e-8cf7-a3bfd5a8b020 | so 13.04.2024 17:00 | Zkouška | Literatura a dějiny | 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65957e1b-4a58-445a-8f16-4d9fd5a8b020 | ne 14.04.2024 08:45 | Kondice | Literatura a dějiny Maturitní kondice | jen maturanti | 5 | Žaneta Sněhotová |
6574b3f4-9a58-4783-819d-5ef0d5a8b020 | ne 14.04.2024 15:20 | Kondice | Sociální služby (matur. blok) Sociální interakce | všechny třídy | 2 | Eva Kovaničová |
65e18f55-80c8-41d5-9b05-a3d3d5a8b020 | ne 14.04.2024 15:20 | Zkouška | Německý jazyk | 2.S, 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18f63-7f54-48d4-9db7-a3c0d5a8b020 | ne 14.04.2024 15:40 | Zkouška | Německý jazyk | 2.S, 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18ee2-db88-4cd0-8d92-a341d5a8b020 | ne 14.04.2024 16:00 | Zkouška | Německý jazyk | 2.S, 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18eee-7b6c-4465-9407-a3d3d5a8b020 | ne 14.04.2024 16:20 | Zkouška | Německý jazyk | 2.S, 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65e18f10-881c-4dd6-8149-a3bfd5a8b020 | ne 14.04.2024 16:40 | Zkouška | Německý jazyk | 2.S, 2.P | 0 | Michaela Černá Kokešová |
65e18f2b-2cbc-4ef9-b6b6-a3d3d5a8b020 | ne 14.04.2024 17:00 | Zkouška | Německý jazyk | 2.S, 2.P | 0 | Michaela Černá Kokešová |
65e18f37-0eec-40b9-8f72-a3d3d5a8b020 | ne 14.04.2024 17:20 | Zkouška | Německý jazyk | 2.S, 2.P | 1 | Michaela Černá Kokešová |
65967dc5-04ec-49bd-bbc0-eb96d5a8b020 | po 15.04.2024 13:30 | Kondice | Německý jazyk | maturanti z německého jazyka | 0 | Michaela Černá Kokešová |
65967dd1-1fd4-4943-9035-f28cd5a8b020 | po 15.04.2024 14:15 | Kondice | Německý jazyk | maturanti z německého jazyka | 0 | Michaela Černá Kokešová |
65eb5dea-fb14-4aa3-9bf3-5abdd5a8b020 | po 15.04.2024 15:20 | Kondice | Sociální politika a služby | všechny třídy | 0 | Eva Kovaničová |
651c1a50-ea00-4482-a578-30cbd5a8b020 | po 15.04.2024 17:05 | Kondice | Ekonomika Hospodářská politika | jen maturanti (4.A+2.P) | 0 | Věra Horčičková |
651c1a72-2084-42d9-b82e-30cbd5a8b020 | po 15.04.2024 18:00 | Kondice | Ekonomika Hodnocení národního hospodářství | jen maturanti (4.A+2.P) | 0 | Věra Horčičková |
65c39d88-5e58-46d6-8d36-920cd5a8b020 | po 15.04.2024 18:00 | Kondice | Přímá péče a asistence | všechny třídy | 0 | Martina Brodská |
65bcb781-a82c-4e11-8310-4271d5a8b020 | po 15.04.2024 19:40 | Kondice | Inf. a kom. technologie/Počítač. gramotnost | všechny třídy | 0 | Libor Ševců |
65f86f14-7260-4953-a5b2-59b3d5a8b020 | po 15.04.2024 20:30 | Kondice | Účetnictví | všechny třídy | 0 | Dana Šturmová |
65cb3dd9-78f4-4705-836c-4283d5a8b020 | čt 18.04.2024 09:00 | Zkouška MBS | PÍSEMNÉ prověřovací zkoušky | MBS | 3 | |
65c39e85-2430-4e70-8918-932ad5a8b020 | čt 18.04.2024 14:45 | Kondice | Přímá péče a asistence | všechny třídy | 0 | Martina Brodská |
65c3a62d-5c34-4a4a-9347-9ecdd5a8b020 | čt 18.04.2024 15:30 | Kondice | Výchova a vzdělávání | všechny třídy | 0 | Martina Brodská |
65c3c774-9b48-4417-ac6a-ca61d5a8b020 | čt 18.04.2024 16:15 | Kondice | Aktiviz. a volnočas. činnosti | všechny třídy | 0 | Martina Brodská |
659585d1-6510-459b-b45c-40c8d5a8b020 | čt 18.04.2024 18:00 | Kondice | Český jazyk Řečnický styl | jen maturanti | 0 | Tereza Pňačková |
659585e4-8250-47f6-9c3a-467cd5a8b020 | čt 18.04.2024 18:50 | Kondice | Český jazyk Didaktický test/slohová práce na zvolené téma | jen maturanti | 2 | Tereza Pňačková |
65c09c39-550c-4a3e-8c4d-74d9d5a8b020 | so 20.04.2024 08:45 | Kondice | Matematika | všechny třídy | 0 | Karel Hochmal |
65957bec-b598-4a06-a5ba-48d3d5a8b020 | so 20.04.2024 09:35 | Kondice | Literatura a dějiny Maturitní kondice | jen maturanti | 4 | Žaneta Sněhotová |
65957c0e-b95c-426e-83a6-4fded5a8b020 | so 20.04.2024 10:30 | Kondice | Literatura a dějiny Maturitní kondice | jen maturanti | 0 | Žaneta Sněhotová |
65cf79ac-c244-48c8-8735-c8ecd5a8b020 | ne 21.04.2024 08:45 | Kondice | Český jazyk a lit.+Český jazyk | všechny třídy | 1 | Žaneta Sněhotová |
6574b40c-84bc-4abb-8b88-5f19d5a8b020 | ne 21.04.2024 15:20 | Kondice | Sociální služby (matur. blok) Postoje, předsudky, stereotypy | všechny třídy | 2 | Eva Kovaničová |
65cb3dc3-5198-48c1-8d73-428bd5a8b020 | po 22.04.2024 12:00 | Zkouška MBS | PÍSEMNÉ prověřovací zkoušky | MBS | 1 | |
65cb4c98-aa70-45dc-a38d-4366d5a8b020 | po 22.04.2024 12:00 | Zkouška MBS | ÚSTNÍ souhrnné zkoušky | MBS | 0 | |
65967df8-23b8-4563-87ae-eb6bd5a8b020 | po 22.04.2024 13:30 | Kondice | Německý jazyk | maturanti z německého jazyka | 0 | Michaela Černá Kokešová |
65967e07-a8e8-49d4-8756-ebc2d5a8b020 | po 22.04.2024 14:15 | Kondice | Německý jazyk | maturanti z německého jazyka | 0 | Michaela Černá Kokešová |
65957b7b-42b4-4ad6-a57b-404bd5a8b020 | po 22.04.2024 17:05 | Kondice | Literatura a dějiny Maturitní kondice | jen maturanti | 3 | Žaneta Sněhotová |
65baab38-4934-44aa-a2b0-337dd5a8b020 | po 22.04.2024 17:05 | Kondice | Ruský jazyk | všechny třídy | 2 | Aneta Šimonová |
65c8fe55-d154-434c-acc9-1111d5a8b020 | po 22.04.2024 17:05 | Kondice | Ekonomika | všechny třídy | 0 | Věra Horčičková |
65c8fe62-940c-44de-91cd-1111d5a8b020 | po 22.04.2024 18:00 | Kondice | Ekonomika | všechny třídy | 0 | Věra Horčičková |
659661ec-ab4c-40a1-b0e4-bc82d5a8b020 | po 22.04.2024 18:50 | Kondice | Literatura a dějiny | všechny třídy | 1 | Žaneta Sněhotová |
65bcb3df-d814-433b-86b2-4949d5a8b020 | po 22.04.2024 18:50 | Kondice | Fyzika | 3.A | 0 | Libor Ševců |
65bcb3fb-ce9c-4e02-a43b-4ee0d5a8b020 | po 22.04.2024 19:40 | Kondice | Inf. a kom. technologie/Počítač. gramotnost | všechny třídy | 0 | Libor Ševců |
65f86f33-f9a8-44b8-ab2b-59bbd5a8b020 | čt 25.04.2024 17:05 | Kondice | Účetnictví | všechny třídy | 0 | Dana Šturmová |
65baabd8-c678-4d10-9971-339bd5a8b020 | pá 26.04.2024 17:05 | Kondice | Ruský jazyk | všechny třídy | 3 | Aneta Šimonová |
65a3b2f9-bc28-4c99-a706-19dbd5a8b020 | pá 26.04.2024 18:00 | Kondice | Ruský jazyk Maturitní kondice z ruského jazyka - otázka č. 15 | 2P, 2S, 4A | 5 | Aneta Šimonová |
65a3b311-4e60-4648-83ca-1995d5a8b020 | pá 26.04.2024 18:50 | Kondice | Ruský jazyk Maturitní kondice z ruského jazyka - otázka č. 16 | 2P, 2S, 4A | 5 | Aneta Šimonová |
6574b414-0170-4226-91ce-5f31d5a8b020 | ne 28.04.2024 15:20 | Kondice | Sociální služby (matur. blok) Sociální komunikace | všechny třídy | 2 | Eva Kovaničová |
65957b97-568c-4d1d-8dff-4ba7d5a8b020 | po 29.04.2024 16:15 | Kondice | Zrušená - Literatura a dějiny | jen maturanti | 0 | Žaneta Sněhotová |
651c1a9a-bce0-4800-9552-30cbd5a8b020 | po 29.04.2024 17:05 | Kondice | Ekonomika Finanční analýza | jen maturanti (4.A+2.P) | 0 | Věra Horčičková |
651c1ab8-5c9c-4bab-a54a-30cbd5a8b020 | po 29.04.2024 18:00 | Kondice | Ekonomika Inflace a nezaměstnanost | jen maturanti (4.A+2.P) | 0 | Věra Horčičková |
65eb5e4c-59ac-453c-aef0-5aecd5a8b020 | po 29.04.2024 18:00 | Kondice | Sociální vztahy a komunikace | všechny třídy | 0 | Eva Kovaničová |
6574b42c-8ee4-4923-967d-5ef0d5a8b020 | po 29.04.2024 19:40 | Kondice | Sociální služby (matur. blok) Životní cyklus | všechny třídy | 2 | Eva Kovaničová |
65baac2f-71a8-4933-8d04-3427d5a8b020 | po 29.04.2024 19:40 | Kondice | Ruský jazyk | všechny třídy | 2 | Aneta Šimonová |
65c3a328-6878-4f79-ab47-9e46d5a8b020 | út 30.04.2024 19:40 | Kondice | Zrušená - Přímá péče a asistence | všechny třídy | 0 | Martina Brodská |
65bcb7b3-c96c-45f8-a1e8-4f94d5a8b020 | čt 02.05.2024 19:40 | Kondice | Inf. a kom. technologie/Počítač. gramotnost | všechny třídy | 0 | Libor Ševců |
65c09c4a-1390-484b-9b3b-74edd5a8b020 | so 04.05.2024 08:45 | Kondice | Matematika | všechny třídy | 0 | Karel Hochmal |
65cf7a87-f374-4264-8f36-c913d5a8b020 | ne 05.05.2024 08:45 | Kondice | Zrušená - Literatura a dějiny | jen maturanti | 0 | Žaneta Sněhotová |
65f7e4e2-5c44-42f6-a54a-45acd5a8b020 | ne 05.05.2024 18:50 | Kondice | Literatura a dějiny | jen maturanti | 0 | Žaneta Sněhotová |
65baac75-ba14-449f-9057-34bad5a8b020 | po 06.05.2024 17:05 | Kondice | Ruský jazyk | všechny třídy | 2 | Aneta Šimonová |
65c8fe7a-6b9c-4c6b-b3bd-1100d5a8b020 | po 06.05.2024 18:00 | Kondice | Ekonomika | všechny třídy | 0 | Věra Horčičková |
65cb3e01-3798-481f-aec7-4fa5d5a8b020 | čt 09.05.2024 12:00 | Zkouška MBS | PÍSEMNÉ prověřovací zkoušky | MBS | 2 | |
65bcb7de-fd4c-4cae-977b-46b2d5a8b020 | pá 10.05.2024 09:35 | Kondice | Inf. a kom. technologie/Počítač. gramotnost | všechny třídy | 0 | Libor Ševců |
65a3b34f-8230-413d-839e-198cd5a8b020 | pá 10.05.2024 18:00 | Kondice | Ruský jazyk Maturitní kondice z ruského jazyka - otázka č. 17 | 2P, 2S, 4A | 5 | Aneta Šimonová |
65a3b365-3660-4f19-8970-19d4d5a8b020 | pá 10.05.2024 18:50 | Kondice | Ruský jazyk Maturitní kondice z ruského jazyka - otázka č. 18 | 2P, 2S, 4A | 5 | Aneta Šimonová |
65cf7a09-5178-4125-ad2e-c8ecd5a8b020 | ne 12.05.2024 18:50 | Kondice | Český jazyk a lit.+Český jazyk | všechny třídy | 1 | Žaneta Sněhotová |
65cb4ced-f5f4-4e20-8b70-4733d5a8b020 | po 13.05.2024 00:00 | Zkouška MBS | ÚSTNÍ souhrnné zkoušky jen ČJL/ČEJ, ANJ, EKO, MAN, UPX pro P | MBS | 0 | |
65a3b390-c47c-4068-82a9-19fad5a8b020 | po 13.05.2024 17:05 | Kondice | Ruský jazyk Maturitní kondice z ruského jazyka - otázka č. 19 | 2P, 2S, 4A | 5 | Aneta Šimonová |
65c8ff50-c550-4528-9d0d-1100d5a8b020 | po 13.05.2024 17:05 | Kondice | Maturitní práce s obhajobou Obhajoba maturitní práce | jen maturanti OA a P | 0 | Věra Horčičková |
65a3b3a8-d7ac-4adb-94eb-198cd5a8b020 | po 13.05.2024 18:00 | Kondice | Ruský jazyk Maturitní kondice z ruského jazyka - otázka č. 20 | 2P, 2S, 4A | 5 | Aneta Šimonová |
65c8ff64-d09c-4b15-837d-11e2d5a8b020 | po 13.05.2024 18:00 | Kondice | Maturitní práce s obhajobou Obhajoba maturitní práce | jen maturanti OA a P | 0 | Věra Horčičková |
65957e89-f768-44d2-b2a0-4695d5a8b020 | po 13.05.2024 18:50 | Kondice | Literatura a dějiny Maturitní kondice | jen maturanti | 6 | Žaneta Sněhotová |
65c8ff7a-48d8-4680-81d0-0f2cd5a8b020 | út 14.05.2024 10:30 | Kondice | Maturitní práce s obhajobou Obhajoba maturitní práce | jen maturanti OA a P | 0 | Věra Horčičková |
65bcbcd6-3d04-4a37-9dd7-489ed5a8b020 | út 14.05.2024 19:40 | Kondice | Maturitní práce s obhajobou forma prezentace | jen maturanti | 5 | Libor Ševců |
65bcbca9-0cf4-4ab9-b235-433bd5a8b020 | st 15.05.2024 19:40 | Kondice | Maturitní práce s obhajobou forma prezentace | jen maturanti | 0 | Libor Ševců |
65957cf5-7060-47ba-99e5-4784d5a8b020 | so 18.05.2024 08:45 | Kondice | Literatura a dějiny Maturitní kondice | jen maturanti | 3 | Žaneta Sněhotová |
65957cf5-e860-4039-b566-4ed4d5a8b020 | so 18.05.2024 08:45 | Kondice | Literatura a dějiny Maturitní kondice | jen maturanti | 2 | Žaneta Sněhotová |
65c09c57-ad08-4554-8439-74e6d5a8b020 | so 18.05.2024 08:45 | Kondice | Matematika | všechny třídy | 0 | Karel Hochmal |
65cf7951-b02c-4265-a954-c912d5a8b020 | ne 19.05.2024 08:45 | Kondice | Literatura a dějiny | všechny třídy | 1 | Žaneta Sněhotová |
65bcb801-3404-4e76-ae80-4272d5a8b020 | st 22.05.2024 19:40 | Kondice | Inf. a kom. technologie/Počítač. gramotnost | všechny třídy | 1 | Libor Ševců |
65bcb85e-ec7c-4afa-ab90-4135d5a8b020 | st 29.05.2024 19:40 | Kondice | Inf. a kom. technologie/Počítač. gramotnost | všechny třídy | 1 | Libor Ševců |
65cb64a6-4b94-4a6f-9752-4d47d5a8b020 | so 01.06.2024 08:45 | Kondice | Matematika | všechny třídy | 0 | Karel Hochmal |
65cf79c3-6598-4c61-89c6-c8ebd5a8b020 | ne 02.06.2024 08:45 | Kondice | Český jazyk a lit.+Český jazyk | všechny třídy | 1 | Žaneta Sněhotová |
65baacb8-1a20-45d1-a976-3495d5a8b020 | po 03.06.2024 18:00 | Kondice | Ruský jazyk | všechny třídy | 3 | Aneta Šimonová |
65c8fe98-6248-4f35-9bd0-1111d5a8b020 | po 03.06.2024 18:00 | Kondice | Ekonomika | všechny třídy | 0 | Věra Horčičková |
65baad80-590c-4cfb-9858-350ad5a8b020 | po 03.06.2024 18:50 | Kondice | Ruský jazyk | všechny třídy | 3 | Aneta Šimonová |
65cf7916-45e4-462a-97b8-c8ecd5a8b020 | po 03.06.2024 19:40 | Kondice | Literatura a dějiny | všechny třídy | 0 | Žaneta Sněhotová |
65c8fede-6c4c-4a05-81c4-1188d5a8b020 | čt 06.06.2024 17:05 | Kondice | Ekonomika | všechny třídy | 0 | Věra Horčičková |
65bcb568-a760-4b10-8f9e-48ddd5a8b020 | čt 06.06.2024 19:40 | Kondice | Inf. a kom. technologie/Počítač. gramotnost | všechny třídy | 1 | Libor Ševců |
65c8ff11-bcf0-4415-8db7-120cd5a8b020 | po 17.06.2024 18:00 | Kondice | Ekonomika | všechny třídy | 0 | Věra Horčičková |
65bcb4f0-74e0-4f96-b6ca-4e96d5a8b020 | po 17.06.2024 18:50 | Kondice | Inf. a kom. technologie/Počítač. gramotnost rozbor chyb v prakt. zkoušce před dnem Z | všechny třídy | 0 | Libor Ševců |