Přehled všech vypsaných konzultací a zkoušek

Do aplikace se přihlaste pomocí přístupových údajů, které využíváte pro systém Moodle.


IDDatum a začátekDruhPředmětTřídaPřihlášenoUčitel
628399e4-e190-4f7f-9ae4-64a2d5a8b020po 23.05.2022 17:05KonzultaceČeský jaz. a lit./Český jaz./Literatura a dějinyvšechny třídy2Marta Melka Suchá
61fafaac-6f00-4485-971c-3869d5a8b020po 23.05.2022 18:00KonzultaceMatematikavšechny třídy2Věra Horčičková
61fafdba-113c-4ca6-8fa7-43a0d5a8b020út 24.05.2022 09:35KonzultaceHospodářský zeměpisvšechny třídy0Věra Horčičková
61faf880-9e54-4ead-adc0-394dd5a8b020út 24.05.2022 10:30KonzultacePrávovšechny třídy1Věra Horčičková
62174d8e-8728-47d8-83d2-6158d5a8b020út 24.05.2022 15:20KonzultaceVýchova a vzdělávánívšechny třídy0Martina Brodská
61f92c08-fbf0-4080-a501-2923d5a8b020út 24.05.2022 19:40KonzultaceNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6269ab75-2490-4b71-b363-4a15d5a8b020út 24.05.2022 20:30KonzultaceNěmecký jazyk
19. Příroda a ochrana životního prostředí, roční období a počasí
jen maturanti0Jana Konířová
61fa46cf-2f3c-427f-87a2-1a00d5a8b020st 25.05.2022 09:35KonzultaceInf. a kom. technologie/Počítač. gramotnostvšechny třídy4Libor Ševců
61fafd13-2d30-4b10-a6c1-46cfd5a8b020st 25.05.2022 09:35KonzultaceEkonomikavšechny třídy1Věra Horčičková
61fafeea-fad0-437a-9ea5-3a3ad5a8b020st 25.05.2022 10:30KonzultaceMaturitní práce s obhajobou
Obhajoba maturitní práce
4.A + 2.P1Věra Horčičková
6272cb9b-68bc-4912-845d-35aad5a8b020st 25.05.2022 18:00ZkouškaZrušená - Ruský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.0Viktoria Dobromyslova
6274f3a9-951c-46c5-9d07-6f67d5a8b020st 25.05.2022 18:20ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.0Viktoria Dobromyslova
6272cc1d-ef68-4542-8388-35aad5a8b020st 25.05.2022 18:25ZkouškaZrušená - Ruský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.0Viktoria Dobromyslova
6274f47b-0354-46e4-8785-77cdd5a8b020st 25.05.2022 19:00ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
61d758d6-ec28-4eec-94af-2361d5a8b020st 25.05.2022 19:40KonzultaceRuský jazyk
18. Nakupování, komunikační prostředky
jen maturanti4Jana Konířová
6245b866-7030-41f5-a7de-4e31d5a8b020st 25.05.2022 19:40KonzultaceMaturitní práce s obhajobou
forma zpracování prezentace
jen maturanti7Libor Ševců
6274f4a3-c30c-48ef-ae09-7636d5a8b020st 25.05.2022 19:40ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6245b86e-19d8-4ac7-82e2-5be7d5a8b020st 25.05.2022 20:30KonzultaceMaturitní práce s obhajobou
forma zpracování prezentace
jen maturanti3Libor Ševců
626fb516-f3b4-4034-87dc-3949d5a8b020čt 26.05.2022 08:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb521-1f80-472a-a7b1-353bd5a8b020čt 26.05.2022 09:00ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb52d-bf70-4e83-a9cc-3950d5a8b020čt 26.05.2022 09:20ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
61f92ef2-e9cc-4626-9d84-270dd5a8b020čt 26.05.2022 09:35KonzultaceRuský jazykvšechny třídy1Jana Konířová
626fb53d-2ad0-48ba-b26e-34fad5a8b020čt 26.05.2022 09:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb5a5-0238-4433-9cc5-3970d5a8b020čt 26.05.2022 10:00ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
62721e2c-cfe4-4cc6-b825-385dd5a8b020čt 26.05.2022 10:00ZkouškaAnglický jazyk1A, 2A, 1SA, 1PA1Jaroslav Holas
626fb5b3-f1f8-488b-b651-3520d5a8b020čt 26.05.2022 10:20ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
62721e3b-8848-4211-af4b-4539d5a8b020čt 26.05.2022 10:20ZkouškaAnglický jazyk1A, 2A, 1SA, 1PA1Jaroslav Holas
61fafe79-8848-42c6-9fcc-39e7d5a8b020čt 26.05.2022 10:30KonzultaceMaturitní práce s obhajobou
Obhajoba maturitní práce
4.A + 2.P1Věra Horčičková
6266feae-98ac-41ec-94c6-576cd5a8b020čt 26.05.2022 10:40ZkouškaRuský jazykvšechny třídy1Jana Konířová
626fb5c1-de28-4a3e-bf86-3bb0d5a8b020čt 26.05.2022 10:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A0Alexa Varclová
62721e49-46c4-46cf-8cbf-4539d5a8b020čt 26.05.2022 10:40ZkouškaAnglický jazyk1A, 2A, 1SA, 1PA1Jaroslav Holas
6266fec3-aaa0-43b9-a719-5539d5a8b020čt 26.05.2022 11:00ZkouškaRuský jazykvšechny třídy1Jana Konířová
626fb5d8-8aac-4d30-8f28-353bd5a8b020čt 26.05.2022 11:00ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
62721ea5-7440-47dc-a08e-4539d5a8b020čt 26.05.2022 11:00ZkouškaAnglický jazyk1A, 2A, 1SA, 1PA1Jaroslav Holas
6266fed9-766c-446c-ba39-5d06d5a8b020čt 26.05.2022 11:20ZkouškaRuský jazykvšechny třídy0Jana Konířová
626fb5e2-2cd8-4fa2-a581-34fbd5a8b020čt 26.05.2022 11:20ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
62721e74-940c-4368-a4e4-3893d5a8b020čt 26.05.2022 11:20ZkouškaAnglický jazyk1A, 2A, 1SA, 1PA1Jaroslav Holas
6266fef1-ce6c-423c-a7f6-5648d5a8b020čt 26.05.2022 11:40ZkouškaRuský jazykvšechny třídy1Jana Konířová
626fb5ed-a7e8-4bc5-8e2d-3520d5a8b020čt 26.05.2022 11:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
62721f20-8f28-4edc-88bb-385dd5a8b020čt 26.05.2022 11:40ZkouškaAnglický jazyk1A, 2A, 1SA, 1PA1Jaroslav Holas
6266ff02-d754-4c7a-947a-55e0d5a8b020čt 26.05.2022 12:00ZkouškaRuský jazykvšechny třídy1Jana Konířová
62722387-4cd0-4385-87ff-4b4ad5a8b020čt 26.05.2022 12:00ZkouškaAnglický jazyk1A, 2A, 1SA, 1PA1Jaroslav Holas
620627e8-def8-41b7-b2ee-238dd5a8b020čt 26.05.2022 12:30Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS12
626fb3bf-6ef0-48ac-ade4-3949d5a8b020čt 26.05.2022 13:00ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb409-28b8-4962-9727-3989d5a8b020čt 26.05.2022 13:20ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb414-b660-4194-ba5f-3989d5a8b020čt 26.05.2022 13:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb420-d2e4-4b52-9c25-3970d5a8b020čt 26.05.2022 14:00ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb42e-53c0-4338-9260-3520d5a8b020čt 26.05.2022 14:20ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb43b-694c-40be-bee2-3989d5a8b020čt 26.05.2022 14:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb44a-f7b0-44e3-80d0-3977d5a8b020čt 26.05.2022 15:00ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb48a-450c-4bc5-a9ef-3949d5a8b020čt 26.05.2022 16:00ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb4ae-ee28-4f8c-a98d-3950d5a8b020čt 26.05.2022 16:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
61fafe85-cf9c-42fb-a77f-3a3ad5a8b020čt 26.05.2022 17:05KonzultaceMaturitní práce s obhajobou
Obhajoba maturitní práce
4.A + 2.P2Věra Horčičková
61fafe95-9850-4e44-8e7d-473bd5a8b020čt 26.05.2022 18:00KonzultaceMaturitní práce s obhajobou
Obhajoba maturitní práce
4.A + 2.P1Věra Horčičková
6274f50a-1cc8-47bb-9e76-7030d5a8b020čt 26.05.2022 18:20ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6269abde-9530-479f-9117-49ffd5a8b020čt 26.05.2022 18:50KonzultaceNěmecký jazyk
20. Péče o tělo a zdraví, nemoci, úraz
jen maturanti0Jana Konířová
6274f529-455c-49d8-a0fd-7030d5a8b020čt 26.05.2022 19:00ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6274f549-c3ec-4561-9206-6f8dd5a8b020čt 26.05.2022 19:40ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.0Viktoria Dobromyslova
6274f58f-52d8-4e41-95f3-7815d5a8b020pá 27.05.2022 17:20ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6274f5b4-25d0-4179-92e8-780cd5a8b020pá 27.05.2022 18:00ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6274f5d7-e324-4a70-8b0a-780cd5a8b020pá 27.05.2022 18:40ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6274f607-6ddc-458b-b729-7636d5a8b020pá 27.05.2022 19:20ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
626faf5d-9454-4b8c-b2c9-34fbd5a8b020po 30.05.2022 08:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předměty
jen ČJL, ANJ, NEJ a RUJ
MBS3
627e9f06-2f28-4fd3-a428-08c5d5a8b020po 30.05.2022 08:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS4
624c7a9e-96e8-49f8-bb5d-7b40d5a8b020po 30.05.2022 17:05KonzultacePísemná a ústní komunikacevšechny třídy0Tereza Pňačková
6274f73f-66c0-498d-a7c8-719bd5a8b020po 30.05.2022 17:20ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6266fc83-af1c-4c73-a936-576cd5a8b020po 30.05.2022 18:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6274f750-baf0-4cba-afbd-7815d5a8b020po 30.05.2022 18:00ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.0Viktoria Dobromyslova
6268f7e6-e4c4-4cc5-97d2-49a9d5a8b020po 30.05.2022 18:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6268f7f3-4518-4fae-9d35-49a9d5a8b020po 30.05.2022 18:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6274f76c-4d98-44a1-9946-6f8dd5a8b020po 30.05.2022 18:40ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.0Viktoria Dobromyslova
61d758d6-cef8-4d7d-96ee-2361d5a8b020po 30.05.2022 18:50KonzultaceRuský jazyk
19. Příroda a ochrana životního prostředí, roční období a počasí
jen maturanti4Jana Konířová
6268f801-d014-4883-af44-4283d5a8b020po 30.05.2022 19:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6274f77f-3c58-4b4d-bc41-7030d5a8b020po 30.05.2022 19:20ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.0Viktoria Dobromyslova
61d758d6-9418-4273-91cf-2361d5a8b020po 30.05.2022 19:40KonzultaceRuský jazyk
20. Péče o tělo a zdraví, nemoci, úraz
jen maturanti3Jana Konířová
626fb0f3-b3b4-4063-9241-3950d5a8b020út 31.05.2022 08:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předměty
jen ČJL, ANJ, NEJ a RUJ
MBS4
6266fc83-d624-45f7-8bcc-576cd5a8b020út 31.05.2022 18:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-c4ec-430d-b3f2-576cd5a8b020út 31.05.2022 18:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6274f7a2-6b88-4b59-8bd6-6f67d5a8b020út 31.05.2022 18:20ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.0Viktoria Dobromyslova
6266fc83-fb54-4e05-bfe2-576cd5a8b020út 31.05.2022 18:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-cec4-4d3f-8b18-576cd5a8b020út 31.05.2022 19:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6274f7ce-6570-4ef1-ab31-760fd5a8b020út 31.05.2022 19:00ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6266fc83-ce7c-44a5-b98f-576cd5a8b020út 31.05.2022 19:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-c790-4316-88ce-576cd5a8b020út 31.05.2022 19:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6274f81b-e598-4f59-9e82-6f67d5a8b020út 31.05.2022 19:40ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.0Viktoria Dobromyslova
6266fc83-aabc-46d1-85cf-576cd5a8b020út 31.05.2022 20:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-da5c-4815-b1dc-576cd5a8b020út 31.05.2022 20:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-1d44-4949-83c5-576cd5a8b020út 31.05.2022 21:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-b940-40f6-87a2-576cd5a8b020st 01.06.2022 08:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-dd8c-40ba-a38a-576cd5a8b020st 01.06.2022 08:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-8518-40cd-873e-576cd5a8b020st 01.06.2022 09:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-129c-4d7f-ab0c-576cd5a8b020st 01.06.2022 09:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-90c0-46fc-b670-576cd5a8b020st 01.06.2022 10:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-1354-43c6-bfee-576cd5a8b020st 01.06.2022 10:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-96f0-473b-84d9-576cd5a8b020st 01.06.2022 10:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-e590-4768-9543-576cd5a8b020st 01.06.2022 11:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-1e2c-4321-9977-576cd5a8b020st 01.06.2022 12:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-8ff4-43eb-8c95-576cd5a8b020st 01.06.2022 12:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
626faf7c-b0d4-4da8-ac3c-34fad5a8b020st 01.06.2022 12:30Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předměty
jen EKO, PRA, MAN a UPX
MBS3
6266fc83-e6a4-498e-b9a0-576cd5a8b020st 01.06.2022 12:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-2478-47bd-bdc1-576cd5a8b020st 01.06.2022 13:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-156c-4001-87b1-576cd5a8b020st 01.06.2022 14:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-5980-4389-a52a-576cd5a8b020st 01.06.2022 14:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-4164-4c0b-a5ae-576cd5a8b020st 01.06.2022 14:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-b584-489a-a023-576cd5a8b020st 01.06.2022 15:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6274f863-b9e8-452b-a3b9-780cd5a8b020st 01.06.2022 18:20ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6274f878-d874-4272-b2e0-7030d5a8b020st 01.06.2022 19:00ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
61fa475b-1580-4513-9cc1-1b29d5a8b020st 01.06.2022 19:40KonzultaceInf. a kom. technologie/Počítač. gramotnostvšechny třídy3Libor Ševců
6274f893-05a4-44f2-8688-7636d5a8b020st 01.06.2022 19:40ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
61fa486b-7b54-47d4-8db0-1a3cd5a8b020st 01.06.2022 20:30KonzultaceInf. a kom. technologie/Počítač. gramotnostvšechny třídy0Libor Ševců
627e9f35-d884-4afa-9fe4-74d8d5a8b020čt 02.06.2022 12:30Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS4
6266fc83-4028-42bd-81e0-576cd5a8b020čt 02.06.2022 15:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-9f94-42b8-92b5-576cd5a8b020čt 02.06.2022 15:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-fbbc-4ea4-866f-576cd5a8b020čt 02.06.2022 15:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6266fc83-603c-454e-af13-576cd5a8b020čt 02.06.2022 16:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-8c58-4ec0-90ba-576cd5a8b020čt 02.06.2022 17:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-a574-4dcf-8b0e-576cd5a8b020čt 02.06.2022 17:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-aae4-4505-8f4c-576cd5a8b020čt 02.06.2022 17:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-b7e4-4593-aeb7-576cd5a8b020čt 02.06.2022 18:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6274f8f6-83d8-4f18-ba33-7636d5a8b020čt 02.06.2022 18:20ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6266fc83-e5b4-4ded-8c91-576cd5a8b020čt 02.06.2022 18:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-9f5c-46c5-8ddd-576cd5a8b020čt 02.06.2022 19:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
6274f909-6524-4280-a7a1-7815d5a8b020čt 02.06.2022 19:00ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6266fc83-8484-4b75-a33e-576cd5a8b020čt 02.06.2022 19:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-8568-49ef-9d47-576cd5a8b020čt 02.06.2022 19:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6274f92f-3474-4f42-b709-6f42d5a8b020čt 02.06.2022 19:40ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6266fc83-6ad0-4821-abd2-576cd5a8b020čt 02.06.2022 20:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-8edc-4495-828e-576cd5a8b020čt 02.06.2022 21:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-912c-465a-828a-576cd5a8b020čt 02.06.2022 21:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-b6c8-4d64-8e8f-576cd5a8b020čt 02.06.2022 21:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-3c44-4b85-8c97-576cd5a8b020pá 03.06.2022 08:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-6820-4a3e-9821-576cd5a8b020pá 03.06.2022 08:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-7f48-4c1e-a5f0-576cd5a8b020pá 03.06.2022 08:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-ce28-4396-b8c9-576cd5a8b020pá 03.06.2022 09:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-4f2c-4b32-8863-576cd5a8b020pá 03.06.2022 09:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
626ae519-b94c-4394-878a-2a2fd5a8b020pá 03.06.2022 10:30KonzultacePísemná a ústní komunikacevšechny třídy0Tereza Pňačková
6274f94e-472c-4868-8a09-7636d5a8b020pá 03.06.2022 17:20ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6274f96c-c70c-44cf-99f0-7030d5a8b020pá 03.06.2022 18:00ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6274f98d-f878-4606-978f-780cd5a8b020pá 03.06.2022 18:40ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6274f9a4-c76c-4d1a-9518-7030d5a8b020pá 03.06.2022 19:20ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
6274f9c1-656c-460e-a2b3-7636d5a8b020pá 03.06.2022 20:00ZkouškaRuský jazyk1.A., 2.A., 1.S., 1.P.1Viktoria Dobromyslova
627e9f6a-3bcc-4c62-8b01-08c5d5a8b020po 06.06.2022 08:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS2
626fb191-7af4-4041-81b8-3977d5a8b020po 06.06.2022 08:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb1b3-4ca0-49fb-b364-3977d5a8b020po 06.06.2022 09:00ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb1c3-4540-43b9-890e-3970d5a8b020po 06.06.2022 09:20ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb1d5-02d8-4139-87a7-353bd5a8b020po 06.06.2022 09:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb1e6-b314-466e-9711-3bb0d5a8b020po 06.06.2022 10:00ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb1f5-15c4-4dbe-b339-3950d5a8b020po 06.06.2022 10:20ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb208-fbc0-4b03-87b2-3977d5a8b020po 06.06.2022 10:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb21b-452c-4861-abb9-34fbd5a8b020po 06.06.2022 11:00ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb229-bf10-4123-9068-3949d5a8b020po 06.06.2022 11:20ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb23c-6ba4-4ef6-a5e0-3977d5a8b020po 06.06.2022 11:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb28e-7878-4674-b765-3949d5a8b020po 06.06.2022 13:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A0Alexa Varclová
626fb29c-555c-4daa-97ce-3970d5a8b020po 06.06.2022 14:00ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A0Alexa Varclová
626fb2ba-7834-45e3-b58f-34fad5a8b020po 06.06.2022 14:20ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A0Alexa Varclová
626fb2ab-5bf0-4cc8-92bb-353bd5a8b020po 06.06.2022 14:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb2c9-29fc-4d9d-8481-3970d5a8b020po 06.06.2022 15:00ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb2d8-852c-4d07-b267-3989d5a8b020po 06.06.2022 15:20ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb2e9-ce90-455f-8fa7-34fad5a8b020po 06.06.2022 15:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb300-fd50-4fc8-bf63-3949d5a8b020po 06.06.2022 16:00ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
62839a3d-5274-420c-a951-5363d5a8b020po 06.06.2022 16:15KonzultaceČeský jaz. a lit./Český jaz./Literatura a dějinyvšechny třídy0Marta Melka Suchá
626fb313-1238-4174-9b3b-353bd5a8b020po 06.06.2022 16:20ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
626fb32b-71b0-4686-81d5-353bd5a8b020po 06.06.2022 16:40ZkouškaAnglický jazyk1.A, 1.SB, 1.PB, 3.A1Alexa Varclová
62839a49-9d10-4058-92a5-5e2cd5a8b020po 06.06.2022 17:05KonzultaceČeský jaz. a lit./Český jaz./Literatura a dějinyvšechny třídy2Marta Melka Suchá
6266fc83-e584-4499-b2c0-576cd5a8b020po 06.06.2022 18:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-113c-4dcd-b653-576cd5a8b020po 06.06.2022 18:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-8624-4cd5-9276-576cd5a8b020po 06.06.2022 18:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-8bf8-4695-83e4-576cd5a8b020po 06.06.2022 19:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-a12c-40a1-956c-576cd5a8b020po 06.06.2022 19:20ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-b598-4f81-9917-576cd5a8b020po 06.06.2022 19:40ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
6266fc83-a4c4-442e-8f14-576cd5a8b020po 06.06.2022 20:00ZkouškaNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
61faf899-13a0-46ca-ab89-3a3ad5a8b020st 08.06.2022 17:05KonzultacePrávovšechny třídy0Věra Horčičková
61fafad8-d5ac-4864-9340-3a3ad5a8b020st 08.06.2022 18:00KonzultaceMatematikavšechny třídy5Věra Horčičková
62694d94-6378-4b75-b74c-46cad5a8b020čt 09.06.2022 12:30Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS1
61fafd36-bb98-4c80-82d0-46dfd5a8b020čt 09.06.2022 17:05KonzultaceEkonomikavšechny třídy0Věra Horčičková
626ae562-3568-4b04-b4fd-3353d5a8b020čt 09.06.2022 18:00KonzultacePísemná a ústní komunikacevšechny třídy0Tereza Pňačková
6272339f-9050-4ab6-becf-6010d5a8b020pá 10.06.2022 14:00ZkouškaPololetní písemné zkoušky Přerovvšechny třídy19
627233b4-0d04-4a04-a72e-6033d5a8b020so 11.06.2022 08:00ZkouškaPololetní písemné zkoušky Přerovvšechny třídy11
6272335e-b068-4b5d-b059-6010d5a8b020ne 12.06.2022 09:00ZkouškaPololetní písemné zkoušky Prahavšechny třídy49
6272340a-f4d8-4322-8adb-6010d5a8b020po 13.06.2022 08:00ZkouškaPololetní písemné zkoušky Mladá Boleslavvšechny třídy14
62723423-49f4-4dd0-8586-6146d5a8b020po 13.06.2022 13:00ZkouškaPololetní písemné zkoušky Mladá Boleslavvšechny třídy15
62694dea-0fd0-4dc5-b6fd-47fad5a8b020čt 16.06.2022 12:30Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS3
628b75b4-af94-4b34-b312-35ced5a8b020pá 17.06.2022 10:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předmětyMBS0
626639d1-babc-4b70-afb8-3155d5a8b020po 20.06.2022 12:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předmětyMBS7
62663a52-db04-43bc-b53a-3165d5a8b020po 20.06.2022 12:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS0
62663a05-cc00-4e64-8fc5-3120d5a8b020po 27.06.2022 08:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předměty
poslední termín pro maturitu v září
MBS1
62663a6c-c3f4-41b6-848a-3127d5a8b020po 27.06.2022 08:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předměty
poslední termín pro maturitu v září
MBS0