Přehled všech vypsaných konzultací a zkoušek

Do aplikace se přihlaste pomocí přístupových údajů, které využíváte pro systém Moodle.


IDDatum a začátekDruhPředmětTřídaPřihlášenoUčitel
5c35bad0-8554-480e-adf1-14c3d5a8b020po 25.03.2019 12:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS14
5c35bb1c-1104-4210-9202-14c3d5a8b020po 25.03.2019 12:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předmětyMBS4
5c90185e-58e0-4aa2-b133-48e9d5a8b020po 25.03.2019 18:50KonzultaceNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
5c04f4b5-9590-41db-a8d6-163ed5a8b020po 25.03.2019 19:40KonzultaceNěmecký jazykjen maturanti1Jana Konířová
5c04fa0d-2b3c-4e0d-bc03-1bdbd5a8b020po 25.03.2019 20:30KonzultaceRuský jazykjen maturanti1Jana Konířová
5bb25e38-a220-452d-bf0f-5ce9d5a8b020út 26.03.2019 15:20KonzultaceEkonomikavšechny třídy4Věra Horčičková
5c938392-f074-4bc3-81a8-64d7d5a8b020út 26.03.2019 15:20KonzultaceAnglický jazykvšechny třídy0Alexa Varclová
5bb25e49-351c-4b64-b5e8-56dad5a8b020út 26.03.2019 16:15KonzultaceEkonomikavšechny třídy4Věra Horčičková
5c9383a4-4e78-4d3b-9e62-64b2d5a8b020út 26.03.2019 16:15KonzultaceAnglický jazykvšechny třídy0Alexa Varclová
5bb25bec-ea60-441f-9e64-5b3ad5a8b020út 26.03.2019 17:05KonzultacePrávovšechny třídy1Věra Horčičková
5c93845b-ebd4-4cc1-be51-64c2d5a8b020út 26.03.2019 17:05KonzultacePísemná a ústní komunikace v AJ4.K0Alexa Varclová
5c821c55-f4c8-4b75-a2b2-3f7dd5a8b020út 26.03.2019 18:00KonzultaceSpolečenské vědy
MIMOŘÁDNÁ PŘEDNÁŠKA JANA ŠOLCE
všechny třídy17Marta Suchá
5c90160e-25e4-4b7e-ba7e-47b2d5a8b020út 26.03.2019 19:40KonzultaceRuský jazykvšechny třídy1Jana Konířová
5c9384cb-6894-4eaa-ab56-64d7d5a8b020st 27.03.2019 09:15KonzultaceAnglický jazyk
DT - poslech
jen maturanti0Alexa Varclová
5c93850f-2b84-46be-89a9-64d8d5a8b020st 27.03.2019 10:00KonzultaceAnglický jazyk
DT - poslech
jen maturanti0Alexa Varclová
5c406a1f-a3cc-4707-a142-4dd2d5a8b020pá 29.03.2019 10:30KonzultaceInformační a komunikační technologievšechny třídy0Libor Ševců
5c94a083-db48-4baa-bc61-0589d5a8b020so 30.03.2019 08:45KonzultaceMatematika
exponenciální funkce a rovnice
jen maturanti1Karel Hochmal
5c94a0b1-7aec-44bd-8716-0f9fd5a8b020so 30.03.2019 09:35KonzultaceMatematika
logaritmování, logaritmické rovnice
jen maturanti1Karel Hochmal
5c35badf-fc04-4c57-ad96-151ed5a8b020po 01.04.2019 08:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS2
5c35bb27-0978-4d28-a2d2-0843d5a8b020po 01.04.2019 08:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předmětyMBS1
5c35d986-99b8-41ba-88b9-31b1d5a8b020po 01.04.2019 18:00KonzultaceSpolečenské vědyvšechny třídy0Marta Suchá
5c9489ca-89c8-4841-8610-6383d5a8b020po 01.04.2019 18:00ZkouškaAnglický jazyk2.R1Jaroslav Holas
5c948a3d-8d90-43b7-9d4c-64e0d5a8b020po 01.04.2019 18:40ZkouškaAnglický jazyk2.R0Jaroslav Holas
5c9018dc-860c-436b-86ad-4decd5a8b020po 01.04.2019 18:50KonzultaceNěmecký jazykjen maturanti1Jana Konířová
5c948a66-6b04-4b88-9350-649ad5a8b020po 01.04.2019 19:20ZkouškaAnglický jazyk2.R0Jaroslav Holas
5c948b7a-9930-4e41-94ac-756bd5a8b020po 01.04.2019 20:00ZkouškaAnglický jazyk2.R1Jaroslav Holas
5c04fa5e-26e4-4c93-994e-1bc8d5a8b020po 01.04.2019 20:30KonzultaceRuský jazykjen maturanti0Jana Konířová
5c901d1e-6a7c-42dd-b7d8-4743d5a8b020út 02.04.2019 09:00ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c901b7a-02f0-469e-bd2c-4decd5a8b020út 02.04.2019 14:30ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c949c16-d120-4381-8a3a-046ed5a8b020út 02.04.2019 14:30ZkouškaAnglický jazyk4.K0Alexa Varclová
5c901b97-b3c4-414e-a12b-4c2dd5a8b020út 02.04.2019 14:50ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R0Jana Konířová
5c949c2c-0b7c-4007-b5a0-7d3dd5a8b020út 02.04.2019 15:00ZkouškaAnglický jazyk4.K0Alexa Varclová
5c901ba6-a4f8-4c55-8e7f-47b2d5a8b020út 02.04.2019 15:10ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R0Jana Konířová
5c6ea7b0-7ebc-432d-a0c5-493bd5a8b020út 02.04.2019 15:20KonzultacePrávo
Maturitní otázka: Pracovní právo - pracovní poměr
jen maturanti0Věra Horčičková
5c901bef-d480-4b26-a2ff-4d0cd5a8b020út 02.04.2019 15:30ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c949c3c-ec80-4ddc-8fca-0589d5a8b020út 02.04.2019 15:30ZkouškaAnglický jazyk4.K0Alexa Varclová
5c901c41-1df8-4534-9f47-4cead5a8b020út 02.04.2019 15:50ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R0Jana Konířová
5c949c4c-0d04-4487-8024-028bd5a8b020út 02.04.2019 16:00ZkouškaAnglický jazyk4.K1Alexa Varclová
5c6ea7f5-3344-4c97-b0d0-48b6d5a8b020út 02.04.2019 16:15KonzultacePrávo
Maturitní otázka: Pracovní právo - odměňování
jen maturanti0Věra Horčičková
5c949c5d-c210-40d3-9fde-7e42d5a8b020út 02.04.2019 16:30ZkouškaAnglický jazyk4.K0Alexa Varclová
5c901ca3-1fa4-4b72-8afc-48e9d5a8b020út 02.04.2019 16:40ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R0Jana Konířová
5c901cb8-c5ac-48fa-a438-4d0cd5a8b020út 02.04.2019 17:00ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c949c6c-f8e0-4cfd-81ab-7e42d5a8b020út 02.04.2019 17:00ZkouškaAnglický jazyk4.K1Alexa Varclová
5bb25e62-2cc4-4a7b-ba85-5b3ad5a8b020út 02.04.2019 17:05KonzultaceEkonomikavšechny třídy1Věra Horčičková
5c90206a-6bac-4af4-8ca5-49d7d5a8b020út 02.04.2019 17:40ZkouškaRuský jazyk2.R a 4.K1Jana Konířová
5bb27089-018c-46e3-a245-6dbbd5a8b020út 02.04.2019 18:00KonzultaceMatematikavšechny třídy0Věra Horčičková
5c902098-1ce0-47f9-967b-48e9d5a8b020út 02.04.2019 18:00ZkouškaRuský jazyk2.R a 4.K0Jana Konířová
5c948ad4-2b34-42c6-b81c-649ad5a8b020út 02.04.2019 18:00ZkouškaAnglický jazyk2.R1Jaroslav Holas
5c948af1-63c0-4fd0-9b6b-756bd5a8b020út 02.04.2019 18:40ZkouškaAnglický jazyk2.R0Jaroslav Holas
5c406ac3-62c8-4a77-9f69-4a70d5a8b020út 02.04.2019 18:50KonzultaceInformační a komunikační technologievšechny třídy0Libor Ševců
5c948b16-af6c-412a-b789-756bd5a8b020út 02.04.2019 19:20ZkouškaAnglický jazyk2.R1Jaroslav Holas
5c40655a-4ec4-4235-8c21-4534d5a8b020út 02.04.2019 19:40KonzultaceInformační a komunikační technologie
15 (počítačová grafika, textový editor – tvorba obsahu, styly)
jen maturanti2Libor Ševců
5c901495-4d3c-4906-becc-49d7d5a8b020út 02.04.2019 19:40KonzultaceRuský jazykvšechny třídy1Jana Konířová
5c948b9c-d6f0-4488-9531-75f0d5a8b020út 02.04.2019 20:00ZkouškaAnglický jazyk2.R0Jaroslav Holas
5c406568-f478-4ee2-bf8b-4600d5a8b020út 02.04.2019 20:30KonzultaceInformační a komunikační technologie
16 (grafické výstupy, tabulkový kalkulátor – tvorba a parametry grafů)
jen maturanti2Libor Ševců
5c901cf9-3de8-4091-8035-47b2d5a8b020st 03.04.2019 08:20ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R0Jana Konířová
5c901d0a-e774-4d30-b8f2-48e9d5a8b020st 03.04.2019 08:40ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R0Jana Konířová
5c901d4b-2f7c-448f-b19f-48e9d5a8b020st 03.04.2019 09:00ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R0Jana Konířová
5c938ba3-4490-425f-8e7d-64d8d5a8b020st 03.04.2019 09:15KonzultaceAnglický jazyk
Dotazy k DT nebo PP
jen maturanti0Alexa Varclová
5c901d64-54b4-42c4-8b11-49d7d5a8b020st 03.04.2019 09:20ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R0Jana Konířová
5c63e8a7-8814-4aaa-a17c-6bc7d5a8b020st 03.04.2019 09:35KonzultaceSpolečenské vědyvšechny třídy0Marta Suchá
5c901d7c-0480-42fa-8b74-4d0cd5a8b020st 03.04.2019 09:40ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R0Jana Konířová
5c938bdf-ea28-4f95-9be0-650dd5a8b020st 03.04.2019 10:00KonzultaceBiologie1.K0Alexa Varclová
5c901df2-929c-4516-b42b-4d0cd5a8b020st 03.04.2019 10:20ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5bb25e80-af7c-4f9e-aafa-56dad5a8b020st 03.04.2019 10:30KonzultaceEkonomikavšechny třídy0Věra Horčičková
5c63e86e-630c-462b-9a10-7220d5a8b020st 03.04.2019 10:30KonzultaceČeský jazyk a literatura
Slohová maturitní práce
jen maturanti1Marta Suchá
5c901e0e-fb2c-42cf-8a28-47b2d5a8b020st 03.04.2019 10:40ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c938c1d-84d4-49fc-b9f4-693cd5a8b020st 03.04.2019 10:45KonzultaceChemie2.K0Alexa Varclová
5c901e51-6664-4806-96ae-4743d5a8b020st 03.04.2019 11:00ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c63e879-2084-4298-96c7-6ac9d5a8b020st 03.04.2019 11:20KonzultaceČeský jazyk a literatura
Slohová maturitní práce
jen maturanti1Marta Suchá
5c949ce6-fbe0-4187-98aa-046ed5a8b020st 03.04.2019 12:00ZkouškaAnglický jazyk4.K1Alexa Varclová
5c90210a-1100-4467-a494-5d2bd5a8b020st 03.04.2019 12:20ZkouškaRuský jazyk2.R a 4.K0Jana Konířová
5c949cf4-676c-4bbf-96c5-0607d5a8b020st 03.04.2019 12:30ZkouškaAnglický jazyk4.K1Alexa Varclová
5c902146-5364-44ec-a80d-4cead5a8b020st 03.04.2019 12:40ZkouškaRuský jazyk2.R a 4.K1Jana Konířová
5c949d06-e810-40ab-9790-03acd5a8b020st 03.04.2019 13:00ZkouškaAnglický jazyk4.K1Alexa Varclová
5c949d19-47d0-4dff-b5a4-7faad5a8b020st 03.04.2019 13:30ZkouškaAnglický jazyk4.K1Alexa Varclová
5c949d30-45a0-4108-a9c8-7d3dd5a8b020st 03.04.2019 14:00ZkouškaAnglický jazyk4.K1Alexa Varclová
5c901eb6-009c-4f92-b08f-48e9d5a8b020st 03.04.2019 19:40ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c901ece-c418-4848-9a82-4addd5a8b020st 03.04.2019 20:00ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c901ef9-b618-4204-969e-4decd5a8b020st 03.04.2019 20:20ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c901f11-74ec-4080-a115-4c2dd5a8b020st 03.04.2019 20:40ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c9021e5-feb4-44a0-a6b2-5d2bd5a8b020čt 04.04.2019 08:20ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K0Jana Konířová
5c9021f5-e268-4628-a059-5d83d5a8b020čt 04.04.2019 08:40ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K0Jana Konířová
5c902207-3110-4454-b588-4decd5a8b020čt 04.04.2019 09:00ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K0Jana Konířová
5c90221c-0370-4efe-9a49-4d0cd5a8b020čt 04.04.2019 09:20ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K1Jana Konířová
5c90222f-e378-4dcf-abb5-5d2bd5a8b020čt 04.04.2019 09:40ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K1Jana Konířová
5c90224f-50d0-47e9-b3dd-4c2dd5a8b020čt 04.04.2019 10:20ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K1Jana Konířová
5c902263-6300-48c9-b328-5d83d5a8b020čt 04.04.2019 10:40ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K1Jana Konířová
5c4b3ffa-d184-481b-bbcb-2c1cd5a8b020čt 04.04.2019 19:40KonzultaceÚčetnictvívšechny třídy0Emil Fiala
5c901f59-4a60-4ea4-96d1-4c2dd5a8b020čt 04.04.2019 19:40ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c901f6c-1134-40d5-951c-4d0cd5a8b020čt 04.04.2019 20:00ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c901f89-9110-43d7-9ebc-5cdcd5a8b020čt 04.04.2019 20:20ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c4b4007-faa0-4b0b-8f7e-2bc7d5a8b020čt 04.04.2019 20:30KonzultaceÚčetnictvívšechny třídy0Emil Fiala
5c901fa8-70e8-4b72-93ac-4c2dd5a8b020čt 04.04.2019 20:40ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c901fbe-bd60-4c7e-82c3-5cb2d5a8b020čt 04.04.2019 21:00ZkouškaČeský jazyk a literatura4.K, 2.R1Jana Konířová
5c9022a2-3b74-41ef-b3c5-4d0cd5a8b020pá 05.04.2019 18:00ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K1Jana Konířová
5c9022bd-56d4-45b6-ac95-5cdcd5a8b020pá 05.04.2019 18:20ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K1Jana Konířová
5c9022d1-3c40-4758-8ee9-5cb2d5a8b020pá 05.04.2019 18:40ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K1Jana Konířová
5c9022fa-c4dc-410d-812b-5d2bd5a8b020pá 05.04.2019 19:00ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K0Jana Konířová
5c902325-c6b8-4753-a5a6-4d0cd5a8b020pá 05.04.2019 19:20ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K1Jana Konířová
5c90233e-5ee8-487f-bc17-4decd5a8b020pá 05.04.2019 19:40ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K1Jana Konířová
5c90237c-1228-42f3-8f95-4decd5a8b020pá 05.04.2019 20:00ZkouškaNěmecký jazyk2.R a 4.K1Jana Konířová
5c52e046-fd6c-43e0-8ad0-2a1ed5a8b020po 08.04.2019 12:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předmětyMBS0
5c52e1d1-ab64-430e-9161-2a6fd5a8b020po 08.04.2019 12:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS0
5c04f525-a70c-4546-901e-1bdbd5a8b020po 08.04.2019 19:40KonzultaceNěmecký jazykjen maturanti1Jana Konířová
5c04fa6b-6ac4-484f-82e5-1bd0d5a8b020po 08.04.2019 20:30KonzultaceRuský jazykjen maturanti0Jana Konířová
5bb25e95-e46c-4586-942d-5b3ad5a8b020út 09.04.2019 17:05KonzultaceEkonomikavšechny třídy0Věra Horčičková
5bb25ea9-78d8-4784-8ea9-56bad5a8b020út 09.04.2019 18:00KonzultaceEkonomikavšechny třídy0Věra Horčičková
5c90180a-2ad4-45ed-a164-4decd5a8b020út 09.04.2019 19:40KonzultaceNěmecký jazykvšechny třídy1Jana Konířová
5c57f08f-8280-44c9-966a-252ad5a8b020st 10.04.2019 08:00ZkouškaPololetní písemné zkoušky Mladá Boleslav
1. část pololetních zkoušek - pouze pro žáky Obchodní akademie trvání: od 8 hodin do 11.45 hodin
všechny třídy8všichni učitelé
5c57f141-1950-499f-9bd5-2517d5a8b020st 10.04.2019 15:00ZkouškaPololetní písemné zkoušky Mladá Boleslav
2. část pololetních zkoušek - pro žáky Obchodní akademie (na dokončení - je třeba, aby se zkouškami začali už dopoledne) a pro obor Podnikání trvání: od 15 hodin do 18.30 hodin
všechny třídy15všichni učitelé
5c4b4019-5304-472d-8db8-30d5d5a8b020čt 11.04.2019 19:40KonzultaceÚčetnictvívšechny třídy0Emil Fiala
5c4b4028-aaf8-43b7-ae9d-2c0ed5a8b020čt 11.04.2019 20:30KonzultaceÚčetnictvívšechny třídy0Emil Fiala
5c04fdde-9460-4bc6-9d8d-24a6d5a8b020po 15.04.2019 18:50KonzultaceRuský jazykjen maturanti0Jana Konířová
5c04f53a-4548-4c50-8fe0-163ed5a8b020po 15.04.2019 19:40KonzultaceNěmecký jazykjen maturanti0Jana Konířová
5c04fa81-5cdc-4c8a-81fb-1bd9d5a8b020po 15.04.2019 20:30KonzultaceRuský jazykjen maturanti0Jana Konířová
5bb25c1f-d7a8-442c-89e4-5ce9d5a8b020út 16.04.2019 17:05KonzultacePrávovšechny třídy0Věra Horčičková
5bb270a6-6340-41ed-a244-6dc4d5a8b020út 16.04.2019 18:00KonzultaceMatematikavšechny třídy0Věra Horčičková
5bb25ec3-5de0-4efd-afdf-5f25d5a8b020út 16.04.2019 18:50KonzultaceEkonomikavšechny třídy0Věra Horčičková
5c52e1f9-f080-49c1-841f-2b15d5a8b020st 17.04.2019 08:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS1
5c4b403a-5344-4d25-a36e-30d5d5a8b020st 17.04.2019 19:40KonzultaceÚčetnictvívšechny třídy0Emil Fiala
5c4b4048-2684-4019-93b3-3081d5a8b020st 17.04.2019 20:30KonzultaceÚčetnictvívšechny třídy0Emil Fiala
5c9014bf-a088-42de-b954-4addd5a8b020po 22.04.2019 18:50KonzultaceRuský jazykvšechny třídy0Jana Konířová
5c04f590-c6d0-4f19-8238-1bdbd5a8b020po 22.04.2019 19:40KonzultaceNěmecký jazykjen maturanti0Jana Konířová
5c901286-ff64-46d5-912e-451bd5a8b020po 22.04.2019 20:30KonzultacePísemná a ústní komunikacevšechny kromě 4.K1Jana Konířová
5c406592-4070-4875-84e7-4a70d5a8b020út 23.04.2019 18:00KonzultaceInformační a komunikační technologie
17 (komprimace dat, prezentační programy - průvodce prezentací, šablony)
jen maturanti2Libor Ševců
5c40659a-9a28-45b7-bd94-4a70d5a8b020út 23.04.2019 18:50KonzultaceInformační a komunikační technologie
18 (prezentace, práce s internetem, vyhledávání, ukázky komunikace, netiketa)
jen maturanti2Libor Ševců
5c9017cc-f160-4bb2-a28d-4cead5a8b020út 23.04.2019 19:40KonzultaceNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
5bb260a1-380c-4dea-95fe-5ed8d5a8b020st 24.04.2019 10:30KonzultaceHospodářský zeměpisvšechny třídy0Věra Horčičková
5c63e95d-58b8-47f2-a4c9-6c11d5a8b020st 24.04.2019 10:30KonzultaceČeský jazyk a literatura
Didaktický test
jen maturanti1Marta Suchá
5c63e96c-2db8-412c-86cc-7248d5a8b020st 24.04.2019 11:20KonzultaceČeský jazyk a literatura
Didaktický test
jen maturanti1Marta Suchá
5c52e22e-0668-4ac3-98da-2942d5a8b020čt 25.04.2019 12:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS0
5c46d126-a19c-4383-90dc-51b5d5a8b020pá 26.04.2019 10:30KonzultaceInformační a komunikační technologievšechny třídy0Libor Ševců
5c52e176-87d0-4228-b751-29c4d5a8b020po 29.04.2019 08:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předmětyMBS0
5c52e23b-eb14-49e8-8b0e-2b03d5a8b020po 29.04.2019 08:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS0
5c04fc7a-cdb4-4548-8b4d-1bd0d5a8b020po 29.04.2019 18:50KonzultaceNěmecký jazykjen maturanti0Jana Konířová
5c04fa91-34d4-40a1-a441-2296d5a8b020po 29.04.2019 20:30KonzultaceRuský jazykjen maturanti0Jana Konířová
5bb25eee-dea8-4908-a69e-594dd5a8b020út 30.04.2019 17:05KonzultaceEkonomikavšechny třídy0Věra Horčičková
5c9014f1-0310-4a17-9966-4d0cd5a8b020út 30.04.2019 19:40KonzultaceRuský jazykvšechny třídy0Jana Konířová
5c90178b-ec80-49e3-ad7a-473fd5a8b020út 30.04.2019 20:30KonzultaceNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
5c52e1b3-cb88-4fc6-abeb-29c4d5a8b020po 06.05.2019 12:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předmětyMBS0
5c52e249-e010-493b-9016-2b03d5a8b020po 06.05.2019 12:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS0
5c90176a-a63c-4588-87a9-49d7d5a8b020po 06.05.2019 19:40KonzultaceNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
5c406d22-0c48-4c64-96ee-5350d5a8b020út 07.05.2019 18:00KonzultaceInformační a komunikační technologievšechny třídy0Libor Ševců
5c406c89-0d34-44c7-998d-5350d5a8b020út 07.05.2019 18:50KonzultaceInformační a komunikační technologievšechny třídy0Libor Ševců
5c40662c-770c-4fdf-9d64-4d95d5a8b020út 07.05.2019 19:40KonzultaceInformační a komunikační technologie
19 (databáze, Windows – nastavení systému a jeho údržba)
jen maturanti2Libor Ševců
5c406634-1928-4de3-a7c2-45ded5a8b020út 07.05.2019 20:30KonzultaceInformační a komunikační technologie
20 (algoritmizace a základy programování, vektorová grafika – práce s křivkou)
jen maturanti2Libor Ševců
5c4b405e-98cc-47fd-9f9a-2bc7d5a8b020čt 09.05.2019 19:40KonzultaceÚčetnictvívšechny třídy0Emil Fiala
5c4b406c-3f00-4b3a-819f-3081d5a8b020čt 09.05.2019 20:30KonzultaceÚčetnictvívšechny třídy0Emil Fiala
5c35d99a-4c58-41af-8370-31b1d5a8b020po 13.05.2019 18:00KonzultaceSpolečenské vědyvšechny třídy0Marta Suchá
5c35d896-7920-47b5-846d-31b1d5a8b020po 13.05.2019 18:50KonzultaceČeský jazyk a literatura
Rozbor literárních děl (dle dohody)
jen maturanti1Marta Suchá
5c901739-9328-4e19-b213-4cead5a8b020po 13.05.2019 18:50KonzultaceNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
5c35d8a4-9d04-4e8f-a0f3-2b0dd5a8b020po 13.05.2019 19:40KonzultaceČeský jazyk a literatura
Rozbor literárních děl (dle dohody)
jen maturanti1Marta Suchá
5c901513-5484-4355-b2ea-451bd5a8b020po 13.05.2019 19:40KonzultaceRuský jazykvšechny třídy0Jana Konířová
5bb25f2f-5530-4ff7-87d8-598ed5a8b020út 14.05.2019 16:15KonzultaceEkonomikavšechny třídy0Věra Horčičková
5bb270c6-19c0-4153-a9cf-6716d5a8b020út 14.05.2019 17:05KonzultaceMatematikavšechny třídy0Věra Horčičková
5bb27696-fe1c-4e9c-8605-7585d5a8b020út 14.05.2019 18:00KonzultaceMaturitní práce s obhajobou
Obhajoba maturitní práce.
jen maturanti1Věra Horčičková
5bb276aa-86c8-466f-adf4-74d5d5a8b020út 14.05.2019 18:50KonzultaceMaturitní práce s obhajobou
Obhajoba maturitní práce.
jen maturanti2Věra Horčičková
5c80dc7d-8050-472d-acbc-5180d5a8b020čt 16.05.2019 08:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS0
5c4b407f-8ea8-48f9-9aee-3081d5a8b020čt 16.05.2019 19:40KonzultaceÚčetnictvívšechny třídy0Emil Fiala
5c4b408c-2774-4f4a-8f75-2bc7d5a8b020čt 16.05.2019 20:30KonzultaceÚčetnictvívšechny třídy0Emil Fiala
5c80dc8d-738c-4a99-a0cc-50edd5a8b020po 20.05.2019 12:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS0
5c80dce3-93fc-412f-877d-506ad5a8b020po 20.05.2019 12:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předmětyMBS0
5c901719-9624-4be0-9431-473fd5a8b020po 20.05.2019 18:50KonzultaceNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
5c04fd5d-2df0-4e3d-9637-2454d5a8b020po 20.05.2019 19:40KonzultaceRuský jazykjen maturanti0Jana Konířová
5bb25f69-0f1c-46b6-b433-5ed8d5a8b020út 21.05.2019 18:00KonzultaceEkonomikavšechny třídy0Věra Horčičková
5bb26037-ca8c-4267-bca3-5f25d5a8b020út 21.05.2019 18:50KonzultaceEkonomikavšechny třídy0Věra Horčičková
5c90124a-fbd0-4f51-8252-4134d5a8b020út 21.05.2019 19:40KonzultacePísemná a ústní komunikacevšechny kromě 4.K0Jana Konířová
5c80dca2-741c-4b87-a319-4856d5a8b020čt 23.05.2019 08:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS0
5c4b4099-9e54-4831-a1bf-30d5d5a8b020čt 23.05.2019 19:40KonzultaceÚčetnictvívšechny třídy0Emil Fiala
5c406ccf-9cfc-4322-8af6-4dd2d5a8b020pá 24.05.2019 10:30KonzultaceInformační a komunikační technologievšechny třídy0Libor Ševců
5c9016f8-6ca8-4c74-b403-4d0cd5a8b020po 27.05.2019 18:50KonzultaceNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
5c901551-f6ac-4e5b-b230-451bd5a8b020po 27.05.2019 20:30KonzultaceRuský jazykvšechny třídy0Jana Konířová
5c406d66-a8a0-4862-ac3b-534ed5a8b020út 28.05.2019 19:40KonzultaceInformační a komunikační technologievšechny třídy0Libor Ševců
5c9016e2-7080-48d5-afc8-4decd5a8b020po 03.06.2019 19:40KonzultaceNěmecký jazykvšechny třídy0Jana Konířová
5bb25f9f-0ba0-45a1-87c0-598ed5a8b020út 04.06.2019 18:50KonzultaceEkonomikavšechny třídy0Věra Horčičková
5bb260b5-b648-42c1-a1f4-598ed5a8b020st 05.06.2019 10:30KonzultaceZrušená - Hospodářský zeměpisvšechny třídy0Věra Horčičková
5bb25c33-5090-4e07-8fde-56dad5a8b020st 05.06.2019 11:20KonzultaceZrušená - Právovšechny třídy0Věra Horčičková
5c80dccd-d130-4277-b3e8-4cded5a8b020čt 06.06.2019 08:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS0
5c3ef036-b0f0-4898-a3a2-4cfcd5a8b020čt 06.06.2019 08:45KonzultacePrávovšechny třídy0Věra Horčičková
5c3eedce-b40c-4a76-95ee-5260d5a8b020čt 06.06.2019 09:35KonzultaceHospodářský zeměpisvšechny třídy0Věra Horčičková
5c3eed5d-97a4-4398-b15b-4d11d5a8b020čt 06.06.2019 10:30KonzultaceEkonomikavšechny třídy0Věra Horčičková
5c3eed6f-8640-468d-9509-4ce9d5a8b020čt 06.06.2019 11:20KonzultaceEkonomikavšechny třídy0Věra Horčičková
5c406de0-ddd0-4b47-b73a-4db1d5a8b020pá 07.06.2019 10:30KonzultaceInformační a komunikační technologievšechny třídy0Libor Ševců
5c406df4-8798-40ab-a874-533cd5a8b020pá 07.06.2019 11:20KonzultaceFyzika3.K0Libor Ševců
5c80de51-9130-4c27-b7ad-50edd5a8b020so 08.06.2019 09:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předměty
mimořádný termín v Praze
MBS Praha1
5c80dcf8-f5b4-4418-9dbe-4ff5d5a8b020po 10.06.2019 12:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předmětyMBS0
5c80dda7-bbb8-4b2f-8750-5180d5a8b020po 10.06.2019 12:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS0
5c80dd34-fd74-4682-802d-5195d5a8b020po 17.06.2019 12:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předmětyMBS0
5c80ddd6-cf00-403d-98a0-5195d5a8b020po 17.06.2019 12:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS0
5c80dde2-1624-4b3e-8456-5075d5a8b020čt 20.06.2019 08:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předmětyMBS0
5c80dd73-f760-41a7-ac1a-50edd5a8b020út 25.06.2019 08:00Zkouška MBS ÚSTNĚ všechny předměty
poslední termín pro přihlášení k podzimní maturitě (pozor - úterý)
MBS0
5c80ddf6-9d84-4365-b387-5180d5a8b020út 25.06.2019 08:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předměty
poslední termín pro přihlášení k podzimní maturitě (pozor - úterý)
MBS0
5c80df2f-6e44-4c3e-94fa-5180d5a8b020čt 27.06.2019 12:00Zkouška MBS PÍSEMNĚ všechny předměty
během prázdnin budou probíhat pouze písemné zkoušky v omezeném počtu, termíny vypíšeme na konci června
MBS0